Sultan 5299

Hakkımızda

1992 yılında iş hayatına adım atan firmamız sektöre  AG Enerji grubu olarak başlamış ve devamında inşaat sektörüyle gücünü ve bilgi birikimini bu sahada kullanmaya başlamıştır.  Bıkmadan usanmadan daima büyüyerek estetiğe, mimariye verdiği önemle ve teknolojik donanımıyla yeni yaşam alanları inşa etmiştir, firmamız bilgi birikimi, deneyimli kadrosu ve sağlamlık prensibiyle hizmet vermektedir.

Güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini esas prensibimizdir. Bugünkü geldiğimiz nokta bunun ispatıdır.

Biz AG Enerji ve Asr yapı  olarak istikrarlı, sağlam ve başarılı projelere imza atmaktayız.

İnşaat sektöründeki yoğun talep üzerine bu alandaki faaliyetlerini hızlandırmıştır.

Tüm ekibimize ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Saygılarımla..

Yönetim Kurulu Başkanı

Güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyetini esas prensibimizdir. Bugünkü geldiğimiz nokta bunun ispatıdır.

Neden Farklıyız?

Faaliyet gösterdiğimiz ilk günden bu yana dürüstlük, mükemmeliyetçilik, ekip ruhu, yenilikçilik, sahiplenme, istikrar ve girişimcilik en önemli değerlerimizin arasında yer aldı. Müşterilerimize, iş ortaklarıma ve çalışanlarımıza karşı şeffaflık ilkesini benimsedik.

En kısa sürede en ideal bütçe ile yeni teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim ile geleceğe daha güçlü yürüyoruz. Yalnızca proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle projelerimizden ev sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en önde tutarak, müşterilerimizle en iyi şekilde iletişim kurmanın yollarını günümüz koşulları içerisinde sürekli geliştiriyoruz. Bu anlayış ile projelerimizde marka kimliğimizi ve ASR Yapı güvenirliğini vurgulamak adına tüm gücümüzle çalışıyor, her yeni projemizi ilk günkü heyecanımızla inşa ediyoruz.

Misyonumuz

Yatırımımız gelecek, amacımız ideal koşullarda yaşayan insan. Misyonumuz uygarlığı imar etmek, ürettiğimiz her eserle içinde yaşadığımız topluma kalıcı değerler katmak.

Vizyonumuz

Kazandığımız itibar, deneyim, bilgi ve birikim idealimize yönelişimize destek oluyor. Biz, geçmişten aldığımız güçle geleceğe yürüyoruz. Çünkü bir idealimiz ve ideale ulaşmak için yapacak çok şeyimiz var.

Hedeflerimiz

Güvenilirliği ile kabul görmüş ASR markasının, teknik ve mimarı başarısını, her yeni projede devam ettirmek ve Türk İnşaat Sektörü’ndeki yeniliklerin öncüsü ve geliştiricisi olmaktır. Şehrin merkezinde, yeni, nitelikli, yaşamla iç içe projelere, ASR imzasını atarak, girdiği bölgelerin, çehresini değiştirip yaşam standartlarını da yükseltmeyi amaçlar.